MESAČNÉ AKCIE! KAŽDÝ MESIAC INÉ PRODUKTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY.

Základné informácie

Našim krédom pri každom zákazníkovi je jeho maximálna spokojnosť, či už ide o osobné stretnutia, obchodné alebo servisné služby.

V oblasti gastronómie pôsobíme 25 rokov. Sme tím ľudí s vášňou ku gastronómii – v oblasti kvalitného spracovania prevádzky a rovnako vo výslednom produkte každého z Vás. Teší nás, že sa môžeme podieľať na splnení Vašich snov a uľahčiť celý proces.

PROJEKCIA

Neoddeliteľná súčasť prípravy novej prevádzky.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v realizácii prevádzok, od návrhu až po odovzdanie, Vám vieme ponúknuť poradenstvo a prípravu projektovej dokumentácie, k novej prevádzke prípadne rekonštrukcii tej pôvodnej. Naším cieľom je priniesť Vám projekt na mieru, ktorý vždy odzrkadľuje Vaše požiadavky, je prispôsobený daným priestorom, cieľovej skupine a taktiež maximalizovaniu prínosov z investície. Je pre nás dôležité aby náš zákazník prevádzkoval úspešný podnik s bezstarostnou návratnosťou a tým prinášal stále vyššiu kvalitu gastronómie na Slovensku.

TECHNOLÓGIA

Neváhame o sebe povedať, že patríme k špičke na trhu v oblasti gastronomického servisu.

Gastronomickým zariadeniam sa venujeme viac ako 25 rokov. Za tento čas sme nazbierali nenahraditeľné množstvo skúseností, vďaka ktorým Vám každodenne pomáhame k napredovaniu a bezproblémovému fungovaniu Vašej prevádzky. V oblasti technológií pôsobíme taktiež na veľkoobchodnom trhu, pre realizačné firmy ponúkame veľkoobchodný tovar od vybavenia kuchyne, cez zariadenia až po náhradné diely.