ZIMNÁ AKCIA. CHLADIACA TECHNOLÓGIA ZNAČKY POLAR TERAZ V ZĽAVE AŽ DO 16%.

Základné informácie

Našim krédom pri každom zákazníkovi je jeho maximálna spokojnosť, či už ide o osobné stretnutia, obchodné alebo servisné služby.

V oblasti gastronómie pôsobíme 25 rokov. Sme tím ľudí s vášňou ku gastronómii – v oblasti kvalitného spracovania prevádzky a rovnako vo výslednom produkte každého z Vás. Teší nás, že sa môžeme podieľať na splnení Vašich snov a uľahčiť celý proces.

PROJEKCIA

Neoddeliteľná súčasť prípravy novej prevádzky.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v realizácii prevádzok, od návrhu až po odovzdanie, Vám vieme ponúknuť poradenstvo a prípravu projektovej dokumentácie, k novej prevádzke prípadne rekonštrukcii tej pôvodnej. Naším cieľom je priniesť Vám projekt na mieru, ktorý vždy odzrkadľuje Vaše požiadavky, je prispôsobený daným priestorom, cieľovej skupine a taktiež maximalizovaniu prínosov z investície. Je pre nás dôležité aby náš zákazník prevádzkoval úspešný podnik s bezstarostnou návratnosťou a tým prinášal stále vyššiu kvalitu gastronómie na Slovensku.

TECHNOLÓGIA

Neváhame o sebe povedať, že patríme k špičke na trhu v oblasti gastronomického servisu.

Gastronomickým zariadeniam sa venujeme viac ako 25 rokov. Za tento čas sme nazbierali nenahraditeľné množstvo skúseností, vďaka ktorým Vám každodenne pomáhame k napredovaniu a bezproblémovému fungovaniu Vašej prevádzky. V oblasti technológií pôsobíme taktiež na veľkoobchodnom trhu, pre realizačné firmy ponúkame veľkoobchodný tovar od vybavenia kuchyne, cez zariadenia až po náhradné diely.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie