MESAČNÉ AKCIE! KAŽDÝ MESIAC INÉ PRODUKTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY.

Projekcia

Chceli by ste si otvoriť novú prevádzku alebo iba zrekonštruovať tu starú a neviete si dať rady ako na to? Radi Vám pomôžeme.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v realizácii prevádzok, od návrhu až po odovzdanie, Vám vieme ponúknuť poradenstvo a prípravu projektovej dokumentácie, k novej prevádzke prípadne rekonštrukcii tej pôvodnej. Naším cieľom je priniesť Vám projekt na mieru, ktorý vždy odzrkadľuje Vaše požiadavky, je prispôsobený daným priestorom, cieľovej skupine a taktiež maximalizovaniu prínosov z investície. Je pre nás dôležité aby náš zákazník prevádzkoval úspešný podnik s bezstarostnou návratnosťou a tým prinášal stále vyššiu kvalitu gastronómie na Slovensku.


Náhľad niekoľko projektov, ktoré sme realizovali s našimi klientmi:Náš postup pri projektovej dokumentácií je nasledovný:

Ako prvé sa stretneme s klientom, prekonzultujeme a ujasníme si jeho požiadavky. Následne sa dohodneme na tom či nám poskytne podklady priestorov alebo je nutné priestory zamerať. Potom ako máme vstupné podklady začíname pracovať na prvotnom návrhu, prípadne na viacerých variantných riešeniach. Ďalší krok je opätovné stretnutie s klientom, prekonzultovanie návrhu a cenovej ponuky. V prípade že má klient nejaké výhrady alebo úpravy, prepracujeme návrh podľa požiadaviek. Ak je všetko v poriadku začíname pracovať na rozvodoch. 

V projektovej dokumentácií rozvodov vypracujeme elektroinštalácie, vodoinštalácie, odpady, plynoinštalácie, vpusty, žľaby, vzduchotechniku pre jednotlivé profesie aby nevznikli žiadne nezrovnalosti a aby šlo všetko bez problémov a zbytočných komplikácii. Ak má klient záujem vieme mu ponúknuť aj 3D vizualizáciu pre lepšiu predstavu a kontrolu detailov. Ďalší a posledný krok je realizácia. Dodanie a montáž technológie na prevádzku, zapojenie spotrebičov, odskúšanie a zaškolenie personálu. 

Kontaktovať nás môžete na e-mail: projekcia@gastroalka.sk alebo na čísle: +421 915 823 002


Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: